Ars Cameralis Silesiae Superioris

Dziękujemy!

4. — 26.11.2016 | Województwo Śląskie

Jubileuszowa ⅩⅩⅤ edycja Festiwalu Ars Cameralis dobiegła końca. Za nami trzy tygodnie, podczas których odbyło się 38 kameralnych wydarzeń w 7 miastach województwa śląskiego. W ich trakcie mogliście spotkać się z 73 artystów.

Nie dalibyśmy rady, gdyby nie wsparcie Współorganizatorów, Partnerów, Głównego Przewoźnika oraz Patronów Medialnych, a także tych, na których pomoc mogliśmy liczyć na każdym kroku. Olbrzymie podziękowania należą się również Wolontariuszom, których wkład jest niezwykle cenny i bez których Festiwal posiadałby inną jakość. Dziękujemy Wam za pracę i zaangażowanie, ale również za wspaniałą i przyjazną atmosferę, Wasza pomoc jest nieoceniona.

Największą wartością jest dla nas możliwość spotkania z Wami — Droga Publiczności — wsłuchanych, zapatrzonych, skupionych, zaintrygowanych, uśmiechniętych i wzruszonych. Niezapomnianymi przeżyciami są chwile kiedy widzimy na Waszych twarzach rozbawienie, niedowierzanie lub odrętwienie podczas bliskich spotkań, gdy artyści są niemal na wyciągnięcie ręki. Nieprzerwalnie od 25 lat pragniemy utrzymać atmosferę i ideę kameralności, umożliwiając Wam zbliżenie się do twórców i jak najgłębsze doświadczanie podejmowanych przez nich działań.

Do zobaczenia podczas kolejnych listopadowych dni!

Więcej aktualności

zamknij