Ars Cameralis Silesiae Superioris

Strefa "Śląskie. TU odpoczywamy" podczas ⅩⅠ Tauron Nowa Muzyka

19 — 20.08.2016 | Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Każdy festiwal to — oprócz przeżyć muzycznych — także przebyte kilometry. Od sceny do sceny, od strefy gastro do strefy designu i mody. Dlatego po raz kolejny Województwo Śląskie zaprasza Was do strefy odpoczynku, która mieści się tuż obok sceny głównej, w budynku MCK. Śląskie. TU odpoczywamy.

Śląskie bowiem to nie tylko kopalnie, huty, hałdy i familoki. Śląskie to przede wszystkim ludzie. Ich myśli, twórcza aktywność, pomysły na siebie i na bliższą czy dalszą okolicę. Gdyby nie oni, nie moglibyśmy cieszyć się zmianami na szeroką skalę, zachodzącymi w tym regionie. Nie mielibyśmy tylu różnych świetnych inicjatyw i festiwali (by wymienić tylko Tauron Nową Muzykę czy Ars Cameralis, które jest producentem strefy).

W strefie Śląskie. TU odpoczywamy zaprezentujemy Wam wielu ciekawych ludzi stąd. Twórców filmowych (w naszym kinie zobaczycie etiudy z katowickiego Wydziału Radia i Telewizji UŚ czy też najlepsze filmy konkursowe z 48 Hour Project). Poznacie Panią Kwiatkowską — utalentowaną kwiaciarkę, która poprowadzi dla Was warsztaty czy Kasię Lamik, autorkę instalacji artystycznej w przestrzeni Strefy. Poznacie również ciekawostki o Województwie. Strefa odpoczynku, zaaranżowana przez katowicką pracownię bro.Kat, zaprasza! Wszystko po to, byście poczuli, że to właśnie TU pasujecie.


DZIAŁANIA CIĄGŁE
TU SIĘ DELEKTUJEMY — KAFAR kawiarnia / PETIT cukiernio-piekarnia
TU CZYTAMY — czytelnia Ars Cameralis
TU OGLĄDAMY — kino. Etiudy filmowe Wydziału Radia i Telewizji / 48h Film Project
TU WITAMY — instalacja Katarzyny Lamik
TU TWORZYMY — instalacja „TU” Pani Kwiatkowskiej
TU TWORZYMY — prace twórcze. Skomponuj swój t-shirt i torbę „TU”

PROGRAM WARSZTATOWY
20.00–21.00 — TU PLECIEMY.
PANI KWIATKOWSKA 
22.00–23.00 — TU PLECIEMY.
PANI KWIATKOWSKA 

Więcej aktualności

zamknij