Ars Cameralis Silesiae Superioris

Warsztaty w ramach ⅩⅩⅣ Festiwalu Ars Cameralis 2015

8. — 28.11.2015 | Województwo Śląskie

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach, które odbędą się w ramach ⅩⅩⅣ  Festiwalu Ars Cameralis 2015. Poniżej prezentujemy program warsztatów:


Xavier Farré

9.11. G.12.00

Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej, Katowice

Warsztaty zostaną poprowadzone przez hiszpańskiego poetę, mówiącego…całkiem dobrze po polsku! Wiersze, opowieści, rozmowy o literaturze. O Polsce i Hiszpanii. A nawet więcej!


Sam Lee

20.11. G.14.00

Dobra Karma/Karma Joga, Katowice

Song Collectors Collective to warsztaty wokalne prowadzone przez brytyjskiego muzyka, którego pasją jest muzyka tradycyjna. Znaczną część swojego życia poświęcił na zbieraniu i odtwarzaniu ludowych piosenek z terenów Wielkiej Brytanii i Irlandii.


Lydia Lunch

23.11. G.17.00

Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej, Katowice

From the Page to the Stage to warsztaty, które podejmą temat inicjacji artystycznej oraz motywacji potrzebnej do wyjścia na scenę. Uczestnicy otrzymają narzędzia, dzięki którym będą mogli odkryć siłę swojego głosu i sceniczną energię. Lydia Lunch omówi różne praktyczne sposoby, by występy na żywo stały się bardziej satysfakcjonujące zarówno dla artysty, jak i dla widza.


Jacek Podsiadło

27.11 G.12.00

Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej, Katowice

Warsztaty dla dzieci w wieku 8—12 lat. Spotkanie z Jackiem Podsiadło pozostawi w dzieciach tak wiele, że gry komputerowej nie będzie się chciało już więcej odpalać.


Zbigniew Machej

28.11 G.16.00

Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej, Katowice

Gdzie jest poezja? Po co jest wiersz? Jak można sobie odmówić przyjemności poznania odpowiedzi na te prowokacyjne pytania? Zwłaszcza kiedy zadaje je tak istotny poeta jak Machej


Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny.


Fot. Tomasz Böhm

Więcej aktualności

zamknij