Ars Cameralis Silesiae Superioris

fot. Radosław Kaźmierczak
fot. Radosław Kaźmierczak

Warsztaty scenograficzne odwołane

15 listopada 2018 | Pracownia Scenografii, Akademia Sztuk Pięknych

Uwaga! Ważna informacja dotycząca warsztatów Scenografia  przestrzeń metafizyczna oraz konferencji Fenomen światła i jego obecność w sztuce i przestrzeni publicznej. Z przyczyn niezależnych od Ars Cameralis niestety musimy odwołać warsztaty oraz udział Marcela Sławińskiego i Katarzyny Sobańskiej w konferencji. Poniżej przekazujemy list, jaki do Was skierowali scenografowie:

„Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie przykro. Z uwagi na nagłą sytuację związaną z trudnościami, które zaistniały w trakcie realizacji naszej najnowszej produkcji filmowej, jesteśmy zmuszeni odwołać nasze Warsztaty oraz udział w konferencji.
Specyfika branży filmowej ma to do siebie, że efekt końcowy — oglądany przez widza film — często obarczony jest wieloma trudnościami produkcyjnymi, z którymi wszyscy zaangażowani, również i scenograf, muszą mierzyć się na bieżąco.
Niestety, tak jest też teraz. Nagła sytuacja produkcyjna zmusza nas do odwołania warsztatów, które z wielką przyjemnością chcieliśmy z Państwem poprowadzić, opowiedzieć o specyfice naszej pracy, podzielić się wiedzą i doświadczeniem, czerpiąc obopólną satysfakcję z tego wyjątkowego spotkania.
Mamy nadzieję, że nasze spotkanie będzie jedynie przesunięte w czasie i nadarzy się okazja, aby poprowadzić warsztaty twórcze i przybliżyć Państwu specyfikę naszej pracy zarówno w obszarze filmu, jak i teatru oraz dziedzin pochodnych, związanych z szeroko pojętym zjawiskiem jakim jest scenografia.
Raz jeszcze przepraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia..."

Więcej aktualności

zamknij